Бальнеологія

Бальнеологія, фото-1

БАЛЬНЕОЛОГІЯ є однією з найдавніших наук, що займається вивченням способів лікування природними засобами, які відомі людству протягом століть. Ці природні лікувальні засоби можуть бути використані для профілактики, лікування або реабілітації різних хворобливих станів.

Термін «БАЛЬНЕОЛОГІЯ» включає в себе цілий спектр різних видів процедур, що беруть всю свою користь із властивостей мінеральних вод. До бальнеології відносять місцеві й загальні ванни,різні види душових терапій, застосування лікувально-мінеральної води для пиття й очищення організму.

Бальнеологічні процедури (гідромасажні та різновиди мінеральних ванн) ідеально підходять для лікування суглобів, нервової системи, опорно-рухової системи, а також для зміцнення організму, прискорення обміну речовин, активізації кровообігу, підвищення імунітету та нормалізації сну.

RESORT MEDICAL PARK ПРОПОНУЄ:

перлинні ванни – аеромасаж;мінеральні ванни;гідромасажні ванни + хромотерапія;підводний-душ масаж;підводний вакуумний душ-масаж;вихрові ванни для рук та ніг;гідромасаж для людей з обмеженими можливостями.

ЛІКУВАЛЬНІ ВАННИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ:

сірководневі ванни;перозонові ванни;селенові ванни;магнієві ванни;йодобромні ванни;грязеві ванни;бішофітні ванни;молочні ванни;ванни з натуральними фітоконцентратами (шавлієві, хвойні,ванни з концентратом чайного дерева – жако);ванни з натуральними бальзамами («омолоджуючий»,«заспокійливий»);оздоровчі – профілактичні дитячі ванни.

ЛІКУВАЛЬНІ ДУШІ:

душ Віші (Vichy) – пілінги та обгортання тіла;душ Шарко;циркулярний душ;висхідний душ.

ЗАГАЛЬНИМИ ПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ БАЛЬНЕОЛОГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ Є:

серцево-судинні захворювання без системних порушень кровообігу;ревматизм у стадії ремісії;розлади центральної та периферичної нервової систем;хвороби органів травлення;ендокринні захворювання;хвороби шкіри;порушення опорно-рухового апарату;гіпертонічна хвороба 1-го чи 2-го ступеня без кризів та судинних патологій;розлади статевої сфери у жінок та чоловіків;хвороби органів чуття.

Бальнеологія, фото-2

ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ БАЛЬНЕОТЕРАПІЇ Є:

розлади кровообігу 1-го ступеня та вище;гострі інфекційні та неінфекційні захворювання;атеросклероз;стенокардія;розлади мозкового кровообігу;онкологія;цироз печінки;відкрита форма туберкульозу;виснаження;хвороби крові у гострому періоді.

Бальнеологія, фото-3
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста
Наше відео
Ще відео