Барокамера - це резервуар або як її зараз називають "капсула життя", яка має хорошу герметизацію і здатна всередині зберігати різний за силою, тиск. Дана камера призначена для медичних цілей, а саме для насичення тканин організму киснем за допомогою тиску.

Але це далеко не всі чудеса, на які здатна барокамера, вона так само дозволяє:

омолодити організм, посилити інтелектуальний та фізичний розвиток дитини, підвищити показники спортсменів, а також якісно прискорити одужання від великого списку захворювань (казова емболія судин, трофічні виразки, ішемічна хвороба серця, аритмія та інші).

Якщо говорити простими словами, то завдання барокамери – це допомогти людському організму уникнути кисневого голодування та заповнити киснем тканини. В ході сеансу ви вдихатимете повітряну суміш, що містить 32% кисню, замість звичних 21%, при цьому перебуваючи під невеликим атмосферним тиском, який дорівнює майже двом атмосферам.

Сеанс у барокамері триває від 30 до 60 хвилин. Процедура проводиться у положенні лежачи чи сидячи.

У Resort Medical Park ми забезпечуємо баротерапію та кріотерапію. Такі сесії дають змогу оживляти тіло, зміцнювати розумовий та фізичний розвиток дитини, вирішувати сексуальні проблеми, збільшувати показники атлетів, а також прискорювати видужання від великого списку нездужання.

Спортсменам. Баротерапія та кріотерапія дають спортсменам велику перевагу у підготовці до змагань і після одужання. Біохімічні процеси й генерація енергії АТФ прискорені, виробництво молочної кислоти і поновлення клітин крові прискорюються 2 рази. Діяльність нирок активована, відбувається загальне детоксифікація і лікування наслідків застосування медикаментів. Потенціал атлета зростає природньо.

Отримайте консультацію або запишіться на послугу - +38067 510 15 75; + 38 067 220 20 90