МАСАЖ

ПОКАЗАННЯ

остеохондрозі;поліпшення кровопостачання;виведення шкідливих речовин з організму;загальне підвищення тонусу;прискорення метаболізму;поліпшення кровопостачання;викривленні хребта;проблемах зі сном;занепаді сил;страх, депресія, безсоння;нервових стресах;фізичній перевтомі;проблемах з травленням;хворобах, пов’язаних з верхніми дихальними шляхами;мігрені;реабілітації після переломів і серйозних травм;підвищення настрою.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

застуді;мікозах;збільшених лімфовузлах;місячних;вагітності;патологіях сечовидільної системи;варикозі;період загострення інфекційних захворювань;онкологічних захворюваннях;внутрішньому крововиливі;дерматичному ураженні покривів;хронічних патологіях нирок і печінки;діабеті.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Щоб запобігти небажаним наслідкам, рекомендуємо перед курсом масажу проконсультуватися з сімейним лікарем або терапевтом. Це допоможе переконатися у відсутності протипоказань.

Курс масажу – не менше 10 сеансів, в залежності від потреб і задач пацієнта. Через півроку пройти курс повторно.

RESORT MEDICAL PARK ПРОПОНУЄ ВИДИ МАСАЖУ

ЗАГАЛЬНИЙ КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Застосовується для відновлення сил м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби. А також корисний для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану. У кожному індивідуальному випадку, тобто залежно від віку пацієнта, стану його здоров`я і інших показників, класичний масаж є своїм унікальним комплексом механічних ді.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1800 грн

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЛАКС МАСАЖ

Застосовується для розслаблення внутрішніх м'язів і підняття загального тонусу всього організму. Масаж релакс добре підходить для тих, хто навантажений фізичною і розумовою роботою, має психічні та емоційні навантаження.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1800 грн

ЗАГАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Застосовується для поліпшення стану спортсмена і його спортивної форми. Також використовується для підвищення фізичної працездатності, зняття втоми, профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1800 грн

КРЕОЛЬСЬКИЙ ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ ТІЛА – МАСАЖ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ

Застосовується для гармонізації всіх процесів в організмі людини. Масаж благотворно впливає на нервову систему, на шкірні покрови, позитивно позначається на роботі внутрішніх органів).

В Азії бамбук вважається символом довголіття та витривалості. Тому, використовувати бамбукові палички в якості масажного інструменту досить корисно.

При виконанні цієї екзотичної процедури використовується дві палички з бамбука довжиною не більше 40 сантиметрів. Частково такі палиці наповнені дрібними зернами або піском, що допомагає створювати вібрації при торканні дерева зі шкірою пацієнта.

ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ РЕЛАКС ТЕПЛОЮ АРОМА СВІЧКОЮ

Застосовується для досягнення повного розслаблення; масажні рухи знімають напруження м’язових тканин; завдяки впливу аромадобавок відбувається заспокоєння, знімається стрес; шкіра збагачується цілющими вітамінами, мінералами, розгладжується, стає м’якою, шовковистою.

Вже після першого сеансу ви відчуваєте приємний релакс, а шкіра помітно змінюється. Масаж свічкою з ароматичними добавками здійснює чудодійний ефект, усуває втому, дарує гармонію душі, відновлення життєвих сил.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1800 грн

Існує чотири традиційних техніки масажу

погладжування;розтирання;розминання;вібрація.

В процесі процедури всі техніки чергуються між собою.

Професійні масажисти Medical Park підбирають інтенсивність для кожного клієнта індивідуально.

Після правильно проведеного масажу клієнт повинен відчувати приємну втому. Деякі пацієнти скаржаться, що їх хилить в сон, у них може підвищитися тиск і з’явитися нежить. Однак це ненадовго: через деякий час почне відчуватися приплив бадьорості.

МАСАЖ ВОГНЕМ

Вогняний масаж - унікальна процедура китайської медицини, яка також поширена в нашій країні.Вважається, що місце народження вогняного масажу Тібет.Під час масажу вас буквально спалюють, але недовго, лише 10 секунд. Тоді полум'я загашується і повторюється "підпал" 10-15 разів.Може здаватися, що це дуже ризикована процедура, але вона безпечна й цілком безболісна.

Що лікує цей чудо масаж?

Цей масаж має фізіологічний та психічний вплив на тіло. Він також лікує:

остеохондроз;запальні процеси;ревматизм;набряк, гематома, м'язи спазми;головний біль;безсоння і стрес.

Однак не рекомендується робити масаж, якщо у вас серцево-судинні захворювання, гіпертонія або ви вагітні.

Тривалість: 45 хв. Ціна: 1680 грн

Масаж спини

Масаж спини дозволяє зняти напругу та тонус. Це також чудова профілактика болю в спині. Для ефективного лікування захворювань хребта позбавлення болі в спині, масаж - це лише один з методів, який впливає на людину. У більшості випадків необхідні інші процедури та консультація з лікарем.

Тривалість: 45 хв. Ціна: 1080 грн

Масаж шийно-комірцевої зони

Більшість офісних працівників, тим паче айтішники, наразі страждають проблемами зі спиною та відчувають біль у шиї та плечах. Масаж шийно-комірцевої зони допомогає позбутися так званої «солі» та почати відчувати бадьорість та приплив сил.

Тривалість: 15 хв. Ціна: 480 грн

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж використовується для профілактичного та оздоровчого ефекту. Подібна терапія із застосуванням спеціальних технік масажу дозволяє зняти м‘язові спазми, полегшити або позбавити від болю.

Тривалість: 45 хв. Ціна: 1200 грн

Стоун масаж

На сході масаж гарячим камінням вже багать років являється кращим способом відновлення тіла та всього організму. Проводиться стоун масаж в атмосфері спокою та повного релаксу. Така терапія гармонізує не лише фізичний, а й емоційний стан.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1980 грн

Лімфодренажний масаж

Процедура лімфодренажу стимулює кровообіг і циркуляцію лімфи. Вона дозволяє посилити обмін речовин та прискорити рух лімфи. Після сеансу ваша шкіра стане більш підтягнутою та пружною.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1800 грн

Масаж в темряві

Перш за все масаж в темряві дозволяє відпочити від гаджетів. Під час масажу горить лише світло від свічок. Шкіру зволожують теплим ефірним маслом. Процедура знімає стрес, надає шкірі гладкості, покращує кровообіг.

Тривалість: 60 хв. Ціна: 1980 грн

Масаж ніг

Цей вид масажу допомогає загалом покращити здоров‘я людини. Це ефективна терапія для лікування гіпертонії, аритмії, бронхіту та інших. Класичні техніки масажу ніг допоможуть поліпшити кровообіг, зміцнити судинни стінки, зняти набряклість та почуття хронічної втоми в ногах.

Тривалість: 30 хв. Ціна: 780 грн

Масаж стоп

Класичний масаж стоп - чудовий засіб розслабитися після важкого робочого дня, зняти напругу після довгої дороги в гори, чи вдалого підйому на Говерлу. Завдяки масажу стоп усуваються застійні явища у кровоносних судинах.

Тривалість: 20 хв. Ціна: 480 грн

Масаж рук

Елементарний масаж кінцівок здатен повернути бодьорість та заспокоїти. Цей вид масажу покращує кровообіг та добре впливає на нервову систему.

Тривалість: 30 хв. Ціна: 540 грн

Масаж голови і шийно-комірцевої зони

Ця процедура дозволяє позбутися головного болю, сонливості, втоми та болю в області шиї. Цей масаж дозволяє набути ясності розуму і комфорту в тілі.

Тривалість: 30 хв. Ціна: 840 грн

Масаж обличчя

Популярна косметологічна процедура, яка дозволяє покращити стан шкіри, кровообіг, зняти набряки. Такий масаж також є ефективним як антивіковий догляд.

Тривалість: 20 хв. Ціна: 660 грн